Kendi Olmaktan Vazgeçmeyen Arda Bektaş Cinsiyet Geçiş Süreci Hakkında Babasına Açıldı, Gözyaşlarına Boğuldu!

Çektiği makyaj videolarıyla büyük bir kitleye hitap eden makyaj artisti Arda Bektaş, cinsiyet geçiş süreciyle ilgili babasına açıldı. Gözyaşlarına boğulan Arda Bektaş’a destek mesajları gecikmedi.

Tanımayanlarınız için Arda Bektaş, Türkiye’nin ilk erkek makyaj içerik üreticisi ve toplumsal dayatmaları reddederek kendi olmayı seçen, hayatını farkındalık yaratmaya adamış bir insan.

Cinsel yönelimi sebebiyle zaman zaman eleştiriye maruz kalsa da, kulaklarını kapayıp mesleğinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Geçirdiği estetik ameliyatlarını da hiç saklamadan paylaşıyor.

Belki hatırlarsınız, geçtiğimiz günlerde cinsiyet geçiş sürecine ufak ufak başlayan Arda Bektaş son estetik ameliyatlarını da paylaşmıştı.

Arda Bektaş, geçtiğimiz saatlerde TikTok hesabından babasıyla arasında geçen duygusal, duygusal olduğu kadar da zorlayıcı olan konuşmayı paylaştı. Ve babasına gözyaşları içinde açıldı! Önce sizi şöyle alalım 👇

1. Şimdi de isteklerinin peşinden koşmaktan hiç vazgeçmeyen Arda Bektaş’ın gözyaşlarına boğulduğunu ve babasının da tüm çekincelerine rağmen “Babacım” diyerek kendisini anlamaya çalıştığı videoyu görenlerden gelen destek mesajlarına bakalım!

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

8. 👇

9. 👇

10. 👇

11. 👇

12. 👇

13. 👇

14. 👇

15. 👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x