Kızılay Plus’ta her şişenin ‘Bi Artısı Var’  

Kızılay İçecek’in sağlıklı yaşamı destekleyen Plus ürünleri için hazırladığı yeni reklam kampanyası başladı:

 

Kızılay Plus’ta her şişenin ‘Bi Artısı Var’

 

Kızılay Doğal Maden Suyu’nun sağlık ve zindelik veren yeni ürün grubu Plus ürünlerini tanıttığı reklam kampanyası 3 Kasım 2023 itibarıyla start aldı. “Bi artısı var” mottosuyla tüketiciyle buluşan reklam filmi Kızılay Plus kategorisindeki farklı ürünlerin insan sağlığına sunduğu katkılara odaklanıyor.

 

Kızılay İçecek’in Plus kategorisinde yer alan yeni ürünleri, hazırlanan reklam kampanyası ile tüketiciyle buluştu. Yeni reklam filminde hangi Plus ürününün sağlık yönünden hangi katkıyı sunduğu anlatılıyor. Plus kategorisinde bulunan üç ayrı ürün, vücudun farklı fonksiyonlarını destekleyerek günlük yaşamı daha zinde ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı oluyor. Kalorisiz, şekersiz ve koruyucu içermeyen ürünleri kapsayan Plus kategorisinde üç farklı seçenek yer alıyor. Yeşil Çaylı Maden Suyu gingseng desteğiyle enerjiyi yükseltmeye katkı sağlarken, çinko zengini Kara Mürverli Maden Suyu ise bağışıklık sistemini destekliyor. Kızılay Doğal Maden Suyu’nun son olarak piyasaya çıkardığı Açai Çilekli Maden Suyu ise prebiyotik özelliği ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

 

Kampanya için hazırlanan yeni reklam filmi 3 Kasım 2023 itibarıyla internet mecralarının yanı sıra Kızılay Doğal Maden Suyu sosyal medya hesaplarında tüketici ile buluştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x